Fuar Organizasyonu

Fuar Organizasyonu

 

İzmir Fuar Organizasyonu

Bir tanıtım etkinliği olarak bilinen fuarlar teknolojik gelişmeler, bilgi ya da yeniliklerin tanıtımı, ticaret ürün veya hizmetlerinin pazarda bulunması ve satın alınması için belirli aralıklarla düzenlenmiş olan fuar organizasyonu ticari ilişkilerde büyük önem taşımaktadır.

İzmir organizasyon firmaları arasında alıcıların ve satıcıların çeşitli anlaşmalar ile iş gerçekleştirmek için oluşturdukları fuar organizasyonları ürünlerin tanıtım amacıyla sunulmasıdır. Çok sayıda katılımcısı olan etkinlikler zaman açısından sınırlı olan ekonomik ürünlerin sergilenmesi ile sanayi tüketicilerine, toptancılarına ve satın alanlara yönelik örnek ürünlerin tanıtılmasıdır.

Ürün ve hizmet gruplarının ortaya çıkan gelişmeler ile birlikte tanıtımlarının gerçekleştirilmesi açısından büyük önem taşıyan fuar organizasyonu ürünlerin pazarlanıp satışa sunulduğu tanıtım alanlarıdır.

Fuar,tanıtım ve açılışlarda en büyük yardımcınız, firma temsilciniz hatta satışlarınıza destekçiniz Host, Hostes ve Mankenlerdir. Hostes temini konusunda sayısız firmaya hizmet vermiş kuruluşumuz talebinize uygun prezantable, eğitimli ve kurumunuz yapısına uygun eleman temini konusunda son derece titizdir.

  •     Stand hostesleri,
  •     Fuar hostesler,
  •     Tanıtım Hostesleri,
  •     Tercüman Hostes,
  •     Karşılama Hostesleri,
  •     Servis Hostesleri,

başlıkları altında sunabileceğimiz hostesler özellikleri ve donanımlarına göre belli sınıflara ayrılmıştır. Fuarınız ve tanıtımınızda yer vereceğiniz Stand Hostesi ve Tanıtım Mankenleri hedef kitleniz tarafından kurumunuz personeli olarak algılanır, Bu sebepten seçeceğiniz Fuar Hostes ya da Fuar Mankeni son derece önemlidir. İçeriğe göre stand da çay-kahve servisi yapabilecekleri gibi,ürün tanıtımı, tercüme, promosyon dağıtımı gibi görevleri yerine getirir stand hosteslerimiz. Patenli Hosteslerimiz (Patenci Hostesler) promosyon ve broşürlerinizin far ve tanıtımlarda daha geniş kitleye ulaşmasını sağlar. Baskılı tişört giyen Patenli Hostesler tanıtımınızı daha da etkili kılar.

Ürün tanıtımının, Açılışın ve Fuar Standının söz konusu olduğu organizasyonda prezantable, hoş, düzgün fiziğe sahip Tanıtım Mankenleri ile estetik ve hoş bir tanıtım sağlayabilir ve daha dikkat çekici bir etki bırakabilirsiniz.