İzmir Vodafone İçkale Açılış Kokt...

İzmir Vodafone İçkale Açılış Kokteyli

Vodafone Türkiye’nin en büyük komple iletişim merkezi olma özelliği taşıyan İçkale İzmir Plaza , Svm Organizasyon & Catering tarafından görkemli bir açılış töreni ile 1 Eylül 2016 Tarihinde Açıldı.

Vodafone İcra Kurulu Başkan yardımcısı Sn. Mehmet Sinan Kızıldağ , Vodafone Türkiye Satış Direktörü Sn. Suphi Serdal Özbeyli , Vodafone Terminal satış Direktörü Sn. Ahmet Ulubat, Vodafone Ege Akdeniz Müdürü  Sn. Arda Kömüroğlu , Vodafone Ticari Pazarlama Kıdemli Müdürleri Sn. Murat Helvacı ve Sn. Yusuf Aysal , Vodafone Ege ve İç Ege Bölge Müdürleri Sn. Ömer Ömeroğlu ve Sn. Kemal Ongun ile birlikte telekomünikasyon sektörünün önde gelen distribütör firmalarından Brightstar yöneticileri , mobil cihaz üretici firmaları yöneticileri , Besiad eski başkanı Engin Ali Kaplan, İzmir – Muğla – Aydı Manisa’daki bayilerin katılımıyla gerçekleştirilen açılış törenine 450 kişilik davetli katıldı.

Svm Organizasyon  & Catering Tarafından Düzenlenen, İÇKALE A.Ş Yönetim Kurulu ve Besiad başkanı Uğur İlhami Özden , Yönetim Kurulu Üyeleri Zekir güner, Nejder Güner, Ümit Harun Özden, Mehmet Şenol Özden , Tuğçe Güner ve İçkale ailesinin fertleri olan çalışanlarının ev sahipliğinde Çoşkulu bir açılış töreni gerçekleştirildi.

Şirket Çalışanlarının Svm Organizasyon & Catering Ekibine Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyor ve hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

En Özel Günlerinizde Kusursuz Organizasyonlara İmza Atan Svm Organizasyon & Catering Firması,

Açılış Organizasyonlarında,

Davetiye Tasarım ve Basımı ,

Catering Hizmeti,

Balon Süsleme,

Ses sistemi ve sunucu,

Alan Gölgelendirme Çalışması gibi bir çok hizmeti

tek bir çatı altında vermektedir.

Ayrıntılı bilgi için : 0232 425 15 20