Kurumsal

Kurumsal

SVM Organizasyon & Catering Murat Can ARICI tarafından İzmir’de kurulmuştur. Murat Can ARICI Amerikan Hotel & Lodging Educational İnstitute Bölümünde Eğitimine devam ederken Amerika Birleşik Devletinde Newyork Eyaletinde bulunan Six Flags Greates Escape Lodge’de Stajlarını tamamlamıştır.

Eğitim ve Strajları sırasında düzenlemiş olduğu etkinliklerde edindiği tecrübeler neticesinde kurduğu SVM Organizasyon & Catering kısa sürede Türkiye’de önde gelen firmalar arasında yer almıştır.

Misyonumuz ;Dürüstlük , Samimiyet , Farkındalık , Güvenilirlik , Mükemmeliyet ilkesi ile ilerlemektedir.

SVM Organizasyon & Catering ekibi 2008 yılından günümüze düzenlediği Açılış, Düğün, Konser, sergi ,toplantı, kongre, temel atma, fuar , festival organizasyonların da müşterilerinin heyecanını paylaşarak , profesyonelce çözümler üretmiş , kusursuz organizasyonlara imza atmıştır.

SVM Organizasyon & Catering ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle…

Ekibimiz

M.CAN ARICI

M.CAN ARICI

Yönetici / Kurucu

Yıllardır deneyimlediği organizasyon ve catering tecrübeleri ile 2008 yılında SVM Organizasyon firmasını kurmuş ve o günden itibaren yüzlerce organizasyona imza atmıştır.

Sibel GİRAY

Sibel GİRAY

Genel Koordinatör

Hacettepe İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu olan Sibel Giray SVM Organizasyon ve Catering firmasında genel koordinatör olarak görev almasının yanı sıra SVM Çeviri ofisininde kurucusudur.

Tuğçe Tok

Tuğçe Tok

Finans Sorumlusu

İzmir Üniversitesi İngilizce İşletme Mezunu olan Tuğçe Tok 2013 yılından beri SVM Organizasyon & Catering firmasında finans sorumlusu olarka çalışmaktadır.

Recep Eryılmaz

Recep Eryılmaz

Alan Sorumlusu

9 Eylül Üniversitesi Turizim Otel İşletmeciliği mezunu olan Recep Eryılmaz 2014 yılından beri SVM Organizasyon & Catering firmasında Alan sorumlusu olarak çalışmaktadır.

Görkem Günay

Görkem Günay

Teknik Personel Sorumlusu

9 Eylül Üniversitesi Turizim Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Görkem Günay 2014 Yılından beri SVM Organizasyon & Catering Firmasında çalışmaktadır.

Barış Kaan Tekin

Barış Kaan Tekin

Supervisor / Operasyon Sorumlusu

2009 yılından beri garsonluktan başlayarak süregelen organizasyon işlerindeki deneyimlerine ilerleyen yıllarda mekan şefliği, supervisor’lık gibi yöneticilik  deneyimlerinide portfoyüne ekleyerek devam etmiştir. 2014 Yılından beri SVM Organizasyon firmasında supervisorluk ( Operasyon sorumlusu) yapmaktadır.

Ufuk Tokgöz

Ufuk Tokgöz

Sevkiyat Sorumlusu

Ufuk Tokgöz 2009 yılından beri firmamızda aktif olarak çalışmaktadır . Gerek sevkiyat gerek ise alan içi etkinliklerinde faaliyet göstermiş değerli personellerimizdendir .