Manisa Salihli Karsan Atak Araç Teslim ...

Manisa Salihli Karsan Atak Araç Teslim Töreni

Svm Organizasyon Tarafından Gerçekleştirilen 36 Adet Karsan Atak Teslim Töreni,

4 Ayak Truss Sistemi ,

Profesyonel Ses Sistemi,

Mobil Jenaratör Kiralama,

Sahne Arkası Backdropp Çalışması,

Konuşmacı Kürsüsü,

Etkinlik Alanı Süsleme ve Düzenleme bir çok hizmeti tek bir çatı altında vermeye Kusursuz çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2017 yılında Salihli’ye 125 milyon liralık yatırım yapılacağını müjdeleyerek otopark, pazaryeri ve meydan düzenlemesi, viyadüklü katlı kavşak projesi, yeni oto terminali, yağmur suyu hattı çalışmaları, Gümüş Çayı projesi ile Avar ve Şüheda caddelerinde çalışmaların 2017 yılında start alacağını söyledi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, il genelinde başlatılan toplu ulaşımda dönüşüm projesi, Salihli’de de hayata geçti. Araçların anahtar teslim töreni için Salihli’ye gelen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilk olarak Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Kent Meydanında düzenlenen anahtar teslim törenine, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Salihli Belediyesi Başkan Yardımcıları Nuri Kaya, Yalım Şenkaya, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve İbrahim Karaca, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Yılmaz Gençoğlu ve Fuat Uzun, Büyükşehir ve MASKİ Daire Başkanları, Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, Büyükşehir ve Salihli Belediyesi Meclis Üyeleri, sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcileri, S.S 24 No’lu Salihli Şehir İçi Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mustafa Baykal, Karsan Pazarlama Satış Müdürü Kaan Erkırtay ve çok sayıda Salihlili katıldı.